Özaydemir, ''Kış kış diyerek kimse gitmez''

Özaydemir, ''Kış kış diyerek kimse gitmez''

Parti üyelerinin kaynaşmasını sağlamak isteyen Demokrasi ve Atılım Partisi ( DEVA ) Küçükçekmece İlçe Başkanlığı 'Çay, simit, sohbet'' etkinliği düzenledi. Etkinlikte konuşan İlçe Başkanı Kaan Engin Özaydemir, iktidarın gitmesini isteyenlerin harekete geçmesi gerektiğine değinerek, ''Evde oturarak, kış kış diyerek kimse gitmez'' dedi.

DEVA Partisi Küçükçekmece İlçe Başkanlığı tarafından ''Çay, simit, sohbet'' programı düzenledi. Amacı parti üyelerini bir araya getirerek kaynaştırmak olan etkinlik partinin ilçe binasında gerçekleşti.  Etkinlikte Küçükçekmece İlçe Başkanı Kaan Engin Özaydemir, İstanbul İl Kadın Çalışmaları Başkanı Bahar Kayserilioğlu, İl yönetim kurulu üyesi Aysun Karabulut, Bağcılar Kadın Çalışmaları Başkanı Güldem Efe ve parti üyeleri ile aileleri yer aldı.

 ÖZAYDEMİR :''FEDAKARLIK ÇOK ÖNEMLİ''

Siyasete atılmadan önce eşinden izin aldığını anlatan DEVA Partisi Küçükçekmece İlçe Başkanı Kaan Engin Özaydemir, “Benim eşim ‘şu başımızdakiler gitsin’ derdi ama benim siyaset yapmamı istemezdi. Bende kendisine öyle hiç bir şey yapmadan, evde oturarak, kış kış diyerek kimse gitmez. Sorumluluk almak taşın altına elini sokmak gerek derdim. Siyasete girerken kendisinden izin aldım. İlçe yönetimini oluştururken tüm arkadaşlarıma ailenizden izin alın dedim. Sizden izin aldıklarını ümit ediyorum. Çünkü sizlerin fedakarlığı ve desteği çok önemli” dedi.

KARAGÖZ: ''KADIN OLARAK SİYASETE DOKUNMAYA İHTİYACIMIZ VAR''

Çalışma arkadaşlarının aileleri ile böyle bir etkinlikte bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getiren İlçe Kadın Çalışmaları Başkanı Neval Karagöz, “ Genelde ülkemize, özelde Küçükçekmece’mize deva olmanın yolu sizlerin de bize katılımından geçiyor. Sadece eşlerinizin, çocuklarınızın, kardeşlerinizin yönetici olması deva damlalarını büyütmeye yetmeyecektir. İlçe yönetiminin üçte birinin kadın olması bizi yeterince güçlü kılmayacaktır. Sizlerin de kadın çalışmaları başkanlığımızda görev almanızı arzu ediyorum. Kadın olarak siyasete dokunmaya erkeklerden daha çok ihtiyacımız var. Hem erkeklerle ortak toplumsal sorunlarımızı, hem kadınların sorunlarını çözmemiz için sizleri siyasette sizleri aktif olmaya davet ediyorum'' ifadelerini kullandı.

Önceki Haber

Kaçak göçmenler yakalandı

Sonraki Haber

Akgün: ''Büyükşehir'in 45 yıldır tarımla ilgili faaliyetini görmedim''